oferta – hiszpania

KUP - COSTA DEL SOLKUP - HISZPANIA

Apartament – Estepona

294 000 EUR

Mamy przyjemność przedstawić nową kameralną inwestycję znajdującą się na wybrzeżu Costa del Sol w miejscowości Estepona. To nowoczesny, funkcjonalny oraz ogrodzony kompleks mieszkalny w którym znajdować się 59 apartamentów. Każda nieruchomość będzie charakteryzować się wysokiej jakości wykończeniem.

zobacz ofertę

KUP - COSTA DEL SOLKUP - HISZPANIA

Apartament – Marbella

350 000 EUR

Mamy przyjemność przedstawić nową ekskluzywną inwestycję znajdującą się na wybrzeżu Costa del Sol w miejscowości Marbella. To nowoczesny, elegancki kompleks mieszkalny. w którym znajdować się będą jasne, przestronne apartamenty oraz penthousy w których będzie można się cieszyć chwilami spędzonymi na słonecznym Costa del Sol.

zobacz ofertę

KUP - SITGES

Dom – Golf of Sitges

4 490 000 EUR

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 800 m2 oraz o powierzchni działki 1230 m2. Nieruchomość położona jest w Golf of Sitges na zamkniętym osiedlu z ochroną. Posiadłość cechuje nowoczesna architektura oraz przestronne i eleganckie wnętrza wykończone materiałami najwyższej jakości.

zobacz ofertę

KUP - SITGES

Dom – Sitges – Can Girona

2 600 000 EUR

Spektakularny dom o powierzchni użytkowej 396 m2 oraz powierzchni działki 1436 m2 zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy detal. Wysokie pomieszczenia oraz duże okna i przeszklone ściany zapewniają wspaniałe widoki na morze i pole golfowe. Nieruchomość została zaprojektowana dla osób szukających nowoczesnego domu w unikatowej stylistyce zapewniającym prywatność oraz spokój, a jednocześnie bliskość centrum Sitges.

zobacz ofertę

KUP - SITGES

Dom – Stiges – Vallpineda

1 650 000 EUR

Mamy przyjemność zaprezentować nowy dom znajdujący się na zamkniętym osiedlu Vallpineda w Sitges o powierzchni użytkowej 271 m2 oraz powierzchni działki 541 m2. Osiedle posiada całodobową ochronę, restauracje, supermarket, Międzynarodową Szkołę Brytyjską oraz duże centrum sportowe z siłownią, basenami oraz kortami do tenisa oraz padla.

zobacz ofertę

KUP - HISZPANIA

Segment – Benalmádena

335 000 EUR + VAT (10%)

Mamy przyjemność zaprezentować domy segmentowe znajdujące się w odległości 300 metrów od plaży Torremuelle, z fantastycznym widokiem na morze oraz własnym basenem. Osiedle charakteryzuje się łatwym dostępem i komunikacją z sąsiednimi miastami.

zobacz ofertę

HISZPANIA

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj naszą ofertę w najlepszych lokalizacjach w Hiszpanii.

DOM - Can Girona - Sitges
Cena: 2 600 000 EUR
Metraż: 396 mkw

DOM - Golf of Sitges
Cena: 4 490 000 EUR/mkw
Metraż: 800 mkw

WARSZAWA i OKOLICE

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj nasza ofertę w Warszawie i okolicach

Warszawa | Ochota | Sękocińska
Cena: 1 375 000 PLN
Metraż: 81 mkw

Warszawa | Śródmieście | Złota 44
Cena: 7 290 000 PLN
Metraż: 156,00 mkw