DOM - Can Girona - Sitges

Cena: 2 600 000 EUR
Metraż: 396 mkw

DOM - Can Girona - Sitges

Cena: 2 600 000 EUR
Metraż: 396 mkw
Działka: 1436 mkw
Spektakularny dom o powierzchni użytkowej 396 m2 oraz powierzchni działki 1436 m2 zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy detal. Wysokie pomieszczenia oraz duże okna i przeszklone ściany zapewniają wspaniałe widoki na morze i pole golfowe. Nieruchomość została zaprojektowana dla osób szukających nowoczesnego domu w unikatowej stylistyce zapewniającym prywatność oraz spokój, a jednocześnie bliskość centrum Sitges.

OPIS

Z parteru jest dostęp do garażu na co najmniej 3 samochody. Strefa wejściowa może również pomieścić 4 lub 5 samochodów dla gości. Na piętrze znajduje się również pralnia z pralką, suszarką i szafkami na pranie oraz cała maszynownia domu i basen: ogrzewanie aerotermalne, oczyszczacz wody, zmiękczacz.

Na pierwsze piętro można dostać się windą oraz wygodnymi schodami po lewej stronie domu, gdzie znajduje się przestronny i jasny salon-jadalnia o podwójnej wysokości, którego tylna ściana pozwala zobaczyć basen jak na obrazie. Wykwintny design nie pozostawia nikogo obojętnym.

W pełni wyposażona kuchnia posiada przeszklone ściany zewnętrzne, które zapewniają bezkonkurencyjny widok na morze i niesamowite światło. Zarówno z salonu jak i kuchni jest wyjście na taras.

Na pierwszym piętrze znajduje się pierwsza sypialnia, z wbudowanymi szafami i łazienką.

Na drugim piętrze są pozostałe sypialnie. Trzy ogromne dwuosobowe sypialnie (jedna z nich to apartament), wszystkie z wbudowanymi szafami i wyjściem na taras. W apartamencie znajduje się łazienka z kwadratową wanną typu basenowego, którą można przekształcić w prysznic przez drewnianą podłogę, a pozostałe dwie osoby dzielą łazienkę z prysznicem.

Dom wykończony najwyższej jakości materiałami zarówno na podłogach, jak w łazienkach oraz kuchnią.

Nieruchomość posiada prywatny basen otoczony gruntem z tarasami na różnych wysokościach, które pozwalają na stworzenie strefowego projektu zagospodarowania terenu. W górnej części działki nad basenem znajduje się budynek pomocniczy z szatniami i łazienkami do obsługi basenu.

LOKALIZACJA

Ekskluzywna i cicha urbanizacja Can Girona znajduje się obok pola golfowego Terramar i zaledwie kilka minut od centrum Sitges oraz plaży. Sitges to kameralne tętniące życiem miasteczko, położone 35 minut drogi jazdy samochodem na południe od Barcelony oraz 25 minut od lotniska El Prat. W miejscowości znajduje się piękna piaszczysta plaża, promenada, kameralny port jachtowy oraz piękna starówka.

Luksusowe urbanizacje, pola golfowe i obiekty żeglarskie w pobliżu plaż, uzupełniają ciekawe centrum miasta, obfitujące w wydarzenia kulturalne. Z kolei gastronomia w Sitges łączy najbardziej reprezentatywne dania z katalońskiego wybrzeża. Pomimo, że Sitges to miasteczko, które utrzymuje lokalne tradycje i atmosferę, jest to miejsce pod wieloma względami „międzynarodowe”.

Holendrzy, Niemcy oraz Brytyjczycy mają tutaj swoje piękne domy oraz apartamenty, a dzieci chodzą na miejscu do prestiżowych międzynarodowych szkół. Miejscowość otoczona jest Parkiem Narodowym Garraf i regionem winiarskim Penedes (największa produkcja Cava na świecie). Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość Barcelony z jej bardzo bogatą ofertą kulturalną, rozrywkową, gastronomiczną oraz infrastrukturą biznesową.

UKŁAD

  • Salon z jadalnią
  • Kuchnia
  • 4 sypialnie
  • 4 łazienki
  • garaż na 3 samochody
  • Basen

HISZPANIA

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj naszą ofertę w najlepszych lokalizacjach w Hiszpanii.

DOM - Can Girona - Sitges
Cena: 2 600 000 EUR
Metraż: 396 mkw

DOM - Golf of Sitges
Cena: 4 490 000 EUR/mkw
Metraż: 800 mkw

WARSZAWA i OKOLICE

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj nasza ofertę w Warszawie i okolicach

Warszawa | Ochota | Sękocińska
Cena: 1 375 000 PLN
Metraż: 81 mkw

Warszawa | Śródmieście | Złota 44
Cena: 7 290 000 PLN
Metraż: 156,00 mkw