Apartament - Marbella

Cena: 350 000 EUR
7 510,73 EUR/mkw
Metraż: 47 mkw
Pokoje: 2
Piętro: 0/3
Rok: 2023

Apartament - Marbella

Cena: 350 000 EUR
7 510,73 EUR/mkw
Metraż: 47 mkw
Pow. dział: 1230 mkw
Pokoje: 2
Piętro: 0/3
Rok: 2023

OPIS

Mamy przyjemność przedstawić nową ekskluzywną inwestycję znajdującą się na wybrzeżu Costa del Sol w miejscowości Marbella. To nowoczesny, elegancki kompleks mieszkalny w którym znajdować się będą jasne, przestronne apartamenty oraz penthousy w których będzie można się cieszyć chwilami spędzonymi na słonecznym Costa del Sol. Na parterze znajdować się będą apartamenty z ogródkami, natomiast penthousy będą miały dostęp do prywatnego basenu oraz tarasu. W nieruchomościach zostaną zainstalowane systemy oraz urządzenia do automatyki domowej którymi będzie można sterować poprzez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne.

 Części wspólne to obszary przeznaczone do wypoczynku. W inwestycji znajdować się będą dwa baseny oraz strefa do wypoczynku.

 

LOKALIZACJA

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Marbella na wybrzeżu Costal del Sol, 2 km od pobliskiej plaży oraz 14 km od centrum miasta. W pobliżu znajdują się pola golfowe, restauracje oraz supermarkety. Marbella jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki pobliskiej autostradzie. Międzynarodowe lotnisko w Maladze znajduje się zaledwie 30 minut jazdy samochodem od inwestycji. Nieoficjalnie jest uważana za stolicę zachodniego Costa del Sol. Marbella bez wątpienia ma wystarczająco dużo do zaoferowania, aby uczynić ją jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych w Hiszpanii. Jej uprzywilejowane położenie, u podnóża Sierra Blanca, blisko wybrzeża, zapewnia doskonałe warunki klimatyczne i przepiękne krajobrazy. W miejscowości znajdują się wspaniałe i rozległe plaże, obszary przyrodnicze, takie jak wydmy Cabopino czy Pinares de las Chapas, mariny, pola golfowe oraz kluby sportowe.

 Costa del Sol, nazywane też Wybrzeżem Słońca, to region Hiszpanii, usytuowany w samym sercu Andaluzji. Costa del Sol nazywane jest Wybrzeżem Słońca, ponieważ słońce świeci tutaj aż 325 dni w roku. Panują tu zatem idealne warunki do plażowania, zażywania wodnych kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Andaluzja uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych hiszpańskich prowincji. 

Zapraszamy do kontaktu!

HISZPANIA

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj naszą ofertę w najlepszych lokalizacjach w Hiszpanii.

DOM - Can Girona - Sitges
Cena: 2 600 000 EUR
Metraż: 396 mkw

DOM - Golf of Sitges
Cena: 4 490 000 EUR/mkw
Metraż: 800 mkw

WARSZAWA i OKOLICE

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj nasza ofertę w Warszawie i okolicach

Warszawa | Ochota | Sękocińska
Cena: 1 375 000 PLN
Metraż: 81 mkw

Warszawa | Śródmieście | Złota 44
Cena: 7 290 000 PLN
Metraż: 156,00 mkw