Apartament - Estepona

Cena: 294 000 EUR
5 821,78 EUR/mkw
Metraż: 50 mkw
Pokoje: 3
Piętro: 1/2
Rok: 2023

Apartament - Estepona

Cena: 294 000 EUR
5 821,78 EUR/mkw
Metraż: 50 mkw
Pow. dział: 1230 mkw
Pokoje: 3
Piętro: 1/2
Rok: 2023

OPIS

Mamy przyjemność przedstawić nową kameralną inwestycję znajdującą się na wybrzeżu Costa del Sol w miejscowości Estepona. To nowoczesny, funkcjonalny oraz ogrodzony kompleks mieszkalny w którym znajdować się 59 apartamentów. Każda nieruchomość będzie charakteryzować się wysokiej jakości wykończeniem. Kuchnie będą w pełni wyposażone w sprzęt AGD oraz w okna z podwójnymi szybami, zapewniające tym samym izolację i komfort. Apartamenty będą również wyposażone w centralne ogrzewanie oraz klimatyzację, a także w prywatne pomieszczenie do przechowywania rzeczy.

Doświadcz doskonałej atmosfery, relaksu na leżakach, podziwianiu zachodu słońca z tarasów z ulubionym koktajlem w ręku, dzięki strefie wypoczynku w lagunie przeznaczonej dla mieszkańców inwestycji. W strefie wypoczynku znajdować się będzie stylowa restauracja serwująca koktajle oraz dania kuchni śródziemnomorskiej.

W częściach wspólnych znajdować się będzie basen, siłownia, pole golfowe, strefa biznesowa z miejscami coworkingowymi oraz plaża.

Do apartamentów przynależeć będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

 

LOKALIZACJA

Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Estepona na wybrzeżu Costal del Sol. Plaża jest oddalona od inwestycji 4 km, a centrum miasta o 14 km. W pobliżu znajdują się liczne pola golfowe oraz restauracje.

Estepona jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki pobliskiej autostradzie A-7. Międzynarodowe lotnisko w Maladze znajduje się zaledwie 60 minut jazdy samochodem od inwestycji. W pobliżu znajdują się takie miasta jak Puerto Banús oraz Marbella.

Costa del Sol, nazywane też Wybrzeżem Słońca, to region Hiszpanii, usytuowany w samym sercu Andaluzji. Costa del Sol nazywane jest Wybrzeżem Słońca, ponieważ słońce świeci tutaj aż 325 dni w roku. Panują tu zatem idealne warunki do plażowania, zażywania wodnych kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Andaluzja uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych hiszpańskich prowincji.

Zapraszamy do kontaktu!

HISZPANIA

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj naszą ofertę w najlepszych lokalizacjach w Hiszpanii.

DOM - Can Girona - Sitges
Cena: 2 600 000 EUR
Metraż: 396 mkw

DOM - Golf of Sitges
Cena: 4 490 000 EUR/mkw
Metraż: 800 mkw

WARSZAWA i OKOLICE

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj nasza ofertę w Warszawie i okolicach

Warszawa | Ochota | Sękocińska
Cena: 1 375 000 PLN
Metraż: 81 mkw

Warszawa | Śródmieście | Złota 44
Cena: 7 290 000 PLN
Metraż: 156,00 mkw