Apartament - Benalmadena

Cena: 395 000 EUR
4 006,90 EUR/mkw
Metraż: 98 mkw
Pokoje: 3
Piętro: 1/2
Rok: 2023

Apartament - Benalmadena

Cena: 395 000 EUR
4 006,90 EUR/mkw
Metraż: 98 mkw
Pow. dział: 1230 mkw
Pokoje: 3
Piętro: 1/2
Rok: 2023

OPIS

Mamy przyjemność przedstawić inwestycję znajdującą się w Benalmadena, zaledwie 100m od plaży. W inwestycji znajdować się będzie 90 nowoczesnych apartamentów wyposażonych oraz wykończonych. Nieruchomości posiadać będą przestronne tarasy oraz przeszkolne ściany ze spektakularnym widokiem na morze. Ekspozycja apartamentów względem stron świata jest na stronę południową zapewniając tym samym dużą ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

W inwestycji znajdować się będą najbardziej efektywne środki energooszczędne oraz izolacyjne, punkty ładowania samochodów elektrycznych na miejscach parkingowych. Regulacja temperatury w nieruchomościach odbywać się będzie za pomocą systemów odwróconego obiegu ciepłej i zimnej wody.

Osiedle posiadać będzie przestronne powierzchnie wspólne, piękne ogrody oraz wypielęgnowane tereny zielone. W strefie dla całej rodziny znajdować się będzie solarium oraz baseny dla dorosłych i dzieci. Do apartamentów przynależą miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Inwestycja jest osiedlem zamkniętym z kontrolowanym dostępem, co sprawia, że będzie to bezpieczna przestrzeń.

 

LOKALIZACJA

Benalmádena rozciąga się od podnóża Sierra de Mijas po samo wybrzeże, którego zajmuje niewielki pas. Tradycyjne zabudowania mieszkalne znajdują się na wzgórzu, skąd roztacza się piękny widok panoramiczny. Nieco niżej znajduje się Arroyo de la Miel, centrum skupiające większość ludności, a następnie Benalmádena-Costa, gdzie mieszczą się liczne hotele, pola golfowe, kasyna i przystań. Arroyo de la Miel, to aktualnie rezydencjalna część Benalmadeny dzieląca wybrzeże i plaże od starego miasta. Arroyo to duża baza noclegowa Costa del Sol z zapleczem rozrywkowym w postaci: parku rozrywki Tivoli World, kolejką widokową Teleferico, parkiem miejskim i ogrodem zoologicznym w jednym Park de la Paloma, delfinarium Selwo Marina.

Costa del Sol, nazywane też Wybrzeżem Słońca, to region Hiszpanii, usytuowany w samym sercu Andaluzji. Costa del Sol nazywane jest Wybrzeżem Słońca, ponieważ słońce świeci tutaj aż 325 dni w roku. Panują tu zatem idealne warunki do plażowania, zażywania wodnych kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Andaluzja uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych hiszpańskich prowincji.

Zapraszamy do kontaktu!

HISZPANIA

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj naszą ofertę w najlepszych lokalizacjach w Hiszpanii.

DOM - Can Girona - Sitges
Cena: 2 600 000 EUR
Metraż: 396 mkw

DOM - Golf of Sitges
Cena: 4 490 000 EUR/mkw
Metraż: 800 mkw

WARSZAWA i OKOLICE

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Poznaj nasza ofertę w Warszawie i okolicach

Warszawa | Ochota | Sękocińska
Cena: 1 375 000 PLN
Metraż: 81 mkw

Warszawa | Śródmieście | Złota 44
Cena: 7 290 000 PLN
Metraż: 156,00 mkw